TESLİMAT ŞARTLARI

SİPARİŞ & TESLİMAT

Siparişiniz ne zaman elinize ulaşacak?

Orijinal Nargile , sitesinden alışveriş yapan siz kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ön planda tutmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Bu yüzden, siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle siparişinizin ödeme/fatura bilgilerinin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-postanın size yollanması gereklidir. Sipariş onayının sağlıklı olarak alınması halinde, siparişler kargoya teslim edildikten sonra en erken 2 iş günü, en geç 10 iş günü içinde ulaştırılacaktır.

Kargo Ücretleri

Kargo ücretleri aldığınız ürün desi ve ağırlığına göre değişmektedir.

Stok

Verdiğiniz siparişlerde stoğumuzda ve tedarikçi firmaların stoklarında nadiren de olsa bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir. Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.

Hafta sonu siparişleri

Cuma günü öğle 15.00’den önce verilen siparişler, Cumartesi gününden itibaren teslim edilmeye başlanır. Cuma günü 15.00’den sonra verdiğiniz tüm siparişler sonraki Pazartesi günü işleme alınacağından elinize Salı gününden önce ulaşamayabilir. Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.

Adres

Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız.

Sipariş Hataları

Kargo’dan teslim aldığınız paketi açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz.

Tipografik hatalar ve yanlış fiyat girilmesinden firmamız sorumlu tutulamaz.

Sadece 1500 TL ve Üzeri Kargolar ÜCRETSİZDİR.